Medikal Maskeler


   Doktorlar, hemşireler, bulaşıcı hastalık taşıyanlar ve her türlü hijyenik medikal maske ihtiyaçlarınız için Özkınay Medikal 'de. Sağlık standartlarına uygun, farklı ebat ve renk seçenekleri ile sunduğumuz medikal maskeler, dayanıklı aparatları ve lastiği ile yüz hatlarına uyum sağlarken, yüzünüzde iz bırakmaz ve yaz kaslarınıza baskı uygulamaz.

   2 kat veya 3 kat bağlamalı seçeneklerle üretilmiş modellerimiz mevcuttur. Özel hava transfer gözenekleri ile rahat nefes almayı sağlarken, dış ortamla nefes yollarınızı tam anlamı ile izole eder.

   Mikrobik ve bakteriyel risk taşıyan alanlar için özel filtreli modellerimiz mevcuttur. Farklı kullanım alanları için özel yapıda tasarlanan medakel maske çeşitlerimizi en ekonomik şartlarla sizlere sunuyoruz. Özellikle tıbbi kurumlarda sürekli kullanılan ve sarf edilen medikal maskeler için kalite ve uygun fiyatı bir arada bulabilirsiniz.

Ayrıca özel kullanım alanlarınız için ihtiyaç duyduğunuz farklı özelliklerdeki medikal maske ihtiyaçlarınız için de bizi arayınız, size sunacağımız farklı çözümlerden birisi mutlaka sizin için !